Co se mi honí hlavou

návrat

11. srpna 2014 v 17:13
Byla jsem na dovce...musela jsem tam něco málo jist. Pro mě to bylo strašně moc a ostatní porad dokola mleli o anorexii...vaha šla dokonce i malinko dolů...dnes za odměnu hladovka. K tomu squash a nějaký to domaci posilko. Měla bych mít radost z toho, ze se drzim, ale já necítím nic jiného než nenávist k te hnusné tlusťošce, kterou vídám v zrcadle.

23.7.

24. července 2014 v 7:45
Včera jsem chtěla samozřejmě hladovku, ale ouha. Přišla jsem k babičce a ona mi tolikrát nabídla moje nejmilejší špagety, až jsem to nevydržela a trochu jich snědla a pak večer doma chleba a rohlík. Asi si dovedete představit jak mi bylo...cely den se mi chtělo brečet. A to jsme navíc byli v bazénu...no takový problémy mi to driv nedělalo. Zkoušela jsem to vyzvracet, ale porad bylo všude hodně lidi, tak to moc nešlo...tak jsem to musela večer zapít vínem a to ne jednou sklenkou, abych byla schopná usnout...mno myslím, ze mi nehrozí nějaké problémy s jídlem, ale spíš s pitím:-)

Každopádně ráno na vaze míň...tentokrát rovných 68...což je hrůza, já vím, ale ze 79 ...to je aspoň krůček k pěkné postavičce

alkohol

21. července 2014 v 21:19
Proč zase? Ten alhokol musí skončit...cely den nejím,abych si večer dala vino, které má miliardu kalorii...s tím musí byt konec :-(

o víkendu jsem hodne pila...i tvrdej...proto jsem asi na vaze přibrala :-/

jsem přiopilá a nesnáším se jeste víc než za střízliva

vikend

20. července 2014 v 19:48
Tak moc jsem se bála víkendového stanovani, protože všude bude spousta lákadel. Ale jsem hrdá, ze jsem odolala sladkostem. Jen to pečivo mi to pokazdy pokazí...bojim se az doma stoupnu na váhu...ty brďo...já se od pátečního rana nevážila - divný:-\

hrůza

17. července 2014 v 9:36
Stejně je to děsně nefér. Všichni řeší váhu kolem 50 kg a já? 70 no to bych se po...
já bych tak rada zkrátila dny...abych se nestihla najíst...a aby už rychle přišlo ráno, kdy stoupnu na váhu a uvidím 5
na začátku.

Dneska jsem měla blbou noc...nemohla jsem usnout...mela jsem malinko křeče v nohách (koupím magnesii) a taky jsem si položila ruce na kycle a představovala si, jak bude super az mi takhle budou koukat všechny kosti :-)

chtela bych si pročítat vase nové příspěvky, ale dnes jste di asi všechny pospaly :-)

výmluvy

16. července 2014 v 15:21
dneska se mi nějak toho víc honí hlavou. Musím se jen podělit o velký postřeh ... Přítel se mě poslední dobou dost vyptává, co jsem přes den jedla...většinou převedu řeč jinam, nebo reknu, ze nic a že to dozenu večer. Teď jsem ale přišla na to, ze si pres den musím vymyslet nějakou kalorickou bombu a večer ji nahlásit (nejsem dobry lhář, tak to musím mít nachystané), aby si nemyslel, ze "zase blbnu", jak tomu on říká.

smutně

16. července 2014 v 10:11
Ja si nedělám iluze o tom, ze by můj blog někdo četl, ale moc mi pomáhá si sem psát i to, ze si ctu jídelníčky. Ale co mi pomáhá nejvíc, je cteni blogů ostatních.
Jsem moc rada, ze jsem tady zpět. Je mi poslední dobou strašně smutno. Ráno, nemůžu vylézt z postele, nechci byt mezi lidma, jen někde v koutku zalezlá si procitat clanky od ostatních holek, které mají podobne blogy.
ale stejně mam pocit, ze ani ony by mě nepochopily...mam teď takový zmatek v hlavě, vlastně se nechápu ani já sama :-(

8. 7.

8. července 2013 v 21:41
Snídaně: půlka Activie
Svačina: nic
Oběd: voda z polívky a druhá půlka jogurtu
SVačina: nic
Večeře: nic

Dneska bomba den, jídlo docela v pohodě a navíc jsem si stihla i hodinku zabruslit. Jsem spokojená...co vy?

3.7.

3. července 2013 v 19:59
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: knedlík s omáčkou a masovou kuličkou
Svačina: 1/2 jablka
Večeře: nic

Chci víc. Chci rychleji hubnout a krásnět, ale nejde to. Aspoň něco sníst musím, protože už si toho doma všimli. Musím víc cvičit :-( Jsem líná jak vepř.

2.7.

2. července 2013 v 7:56
Dnes jsem do sebe po ránu nacpala jogurt. Pořád mi píšete, že musím dopoledne něco sníst, tak jsem na to zvědavá. Zatím mi z něj není nic moc, ale uvidím.
Snídaně: jogurt
Svačina: nic
Oběd: nektarinka, kousek sýra
Svačina: 2 vanilkový rohlíčky
Večeře: dva tousty

Takže zase strašný. Ale aspoň jsem včera dost cvičila. Tak snad to nebude taková katastrofa na váze.
 
 

Reklama